Schvalování a řízení volna jednoduše a přehledně

Schvalování absence pomocí aplikace nahrazuje zastaralé papírové žádanky nebo nepřehledné tabulky. K dispozici je příjemné uživatelské prostředí i podrobné reporty.

ZALOŽIT TRIAL ZDARMA
Absence_schvalovani
ICO

Rychlé žádání i schvalování

Jednoduché zažádání o absenci na pár kliknutí. Stejně jednoduše vám absenci může nadřízený schválit.

ICO

Přehledné zobrazení

Přehlednost je základem pro rychlou orientaci. Nechceme vám ubírat čas, ale šetřit ho pro smysluplnější aktivity.

ICO

Přístup odkudkoliv

Využít můžete nejen přístup přes webovou aplikaci. K dispozici je vám i plnohodnotná mobilní aplikace. Se vším, co od ní můžete očekávat.

ICO

Pokročilé filtrování

Kde je hodně lidí, je i hodně událostí. Proto pro přehlednost můžete využít pokročilé vyhledávání a filtrování.

Přehledný kalendářnade vše

Zaměstnanci žádají o dovolenou nebo další druhy flexibilně definovatelných událostí absence pomocí webové aplikace, případně přes mobilní aplikaci. Každé žádání začíná pohledem na přehledný kalendář zaměstnance, ve kterém jsou jeho události a události jeho týmu.

kaledar

Přizpůsobivost pohledůkaždý to rád jinak

V aplikaci je několik možných pohledů na tým a jeho dovolené. Pokud chcete vidět, jak jsou uloženy také události, které se čerpají po hodinách (typicky lékař nebo sick hours), můžete si jednoduše přepnout na hodinový pohled. A nebo na denní agendu. Je to na vás. Pro rychlejší orientaci můžete využít i různých pohledů na události kolegů. Kdyby to nestačilo, máte k dispozici vyhledávací filtry.

detail_filtry_tymy


Bez závazku. Odesláním emailu dáváte souhlas, abychom Vás mohli kontaktovat, když chcete o Sloneekovi vědět víc...

Jednoduché zažádánílíp to fakt nejde

Zaměstnanci pak v kalendáři stačí pouze kliknout myší a táhnout, čímž označí termín, ve kterém by si chtěl požádat třeba o dovolenou. Projde jednoduchým "wizardem", ve kterém upřesní detaily své žádosti. Navíc může připojit poznámku pro své kolegy nebo přiložit potvrzení od lékaře.

Snímek obrazovky 2019-01-02 v 18.53.52

Notifikace o stavu žádostiMilujeme připomínky

Pokud daná událost absence podléhá schválení manažera, odejde mu emailová notifikace, ze které může událost rovnou schválit nebo zamítnout. Případně tak může učinit přes jeho vlastní rozhraní v aplikaci, například přes rychlou notifikační lištu. Ve chvíli, kdy dojde ke schválení či zamítnutí, odchází zpět notifikace o stavu vyřízení i žadateli.

Snímek obrazovky 2019-01-02 v 18.56.10

Co na Sloneeka říkají naši zákazníci REFERENCE