COVIDNEWS Trocha dobrých zpráv

Doufáme a věříme, že jste všichni zdrávi a v pořádku. Máme dnes pro Vás dvě zprávy, které snad alespoň trochu zpříjemní poslední pracovní den týdne.

Blog_detail

1) Všem firmám, které mají licenci Základ, nabízíme od 1.4. na 6 měsíců zcela zdarma aktivaci modulů Docházka a/nebo Plánování.

Oba moduly se dají dobře použít pro evidenci odpracované doby, a to i mimo pracoviště, když teď většina z nás pracuje z domova. Docházka se dá využít vysloveně na zaznamenávání okamžiků, kdy zaměstnanec začíná pracovat a kdy končí. Plánování je volnější modul, který umožňuje dopředu plánovat činnost, a zpětně vykazovat odpracované hodiny.

Pokud máte o některý modul zájem, napište prosím na support@sloneek.com a my Vám ho obratem zapneme a nabídneme Vám pomoc s konfigurací. Nabídka platí do konce března pro všechny zákazníky s licencí Základ a pro zákazníky v Trialu, kteří si objednají Základ do konce března.

Pevně věříme, že po šesti měsících, tedy 1.10. již bude Covid minulostí, a Vy snad již budete fungovat v běžných kolejích. Pak Vám tedy moduly zase vypneme, případně Vám nabídneme přechod na licenci Komplet, která výše uvedené moduly obsahuje. Ale není to náš primární záměr. Chceme pomoci, protože se stále setkáváme s firmami, které si odpracovanou dobu píší do Excelu a hledají řešení, které my už máme.

2) Pracujeme na zcela nové aplikaci.

Ale nebojte se, data zůstanou stejná, nebudeme nic migrovat, jen budete mít možnost pracovat s moderní aplikací, v jejímž rámci už budou dostupné funkcionality, které Vám velmi zjednoduší práci – například editace poznámek k událostem, změna času událostí, komentář při odmítnutí události, atd. Aplikace bude perfektně fungovat na mobilu, včetně schvalování. První modul, který uvolníme (pevně věřím) již během měsíce dubna bude Docházka, a to včetně nového software pro terminál. Nasazením nových terminálů začneme, tedy hned jak nám situace s karanténou dovolí…

Buďte zdraví jako sloni!

Sloneeci