Firemní docházka nebývá procházka

Jak pro koho. I v tomto modulu se striktně soustředíme na jednoduchost a efektivitu možností využití. A jak to vypadá, kreativitě ve využívání Sloneekovy docházky se u našich zákazníků meze nekladou.

ZALOŽIT TRIAL ZDARMA
docházka
ICO

Terminálová docházka

Terminálové hlášení pomocí karty nebo čipu.

ICO

Mobilní GPS docházka

Přihlašování pomocí chytrého telefonu přesně určí a kontroluje pozice, na kterých se zaměstnanci hlásí.

ICO

Detailní reporting

Mnohopohledový reporting pro podrobný přehled.

ICO

Multi - využití modulu

Docházkový modul lze využít i pro jiné účely než je sledování pracovní doby.

Terminálová docházkapro někoho old school, pro jiné logická nutnost

Pro využívání terminálové docházky Vám stačí jakýkoliv počítač s dotykovou obrazovkou a čtečka karet. Nebo si můžete terminál zapůjčit od nás. Všechno ostatní funguje stejně jako v naší běžné docházce evidované přes mobilní aplikaci a web. Terminály pronajímáme za 6 400 Kč bez DPH na rok / ks a to včetně plného servisu.

DEMO VIDEO
Terminal

Mobilní GPS docházkaSloneek passport

GPS docházka v mobilní aplikaci umožnuje registrovat příchody i odchody do pracovního procesu prostřednictvím chytrého telefonu. Umí také kontrolovat lokality, na kterých se zaměstnanci mohou hlásit do zaměstnání. Vše je nastaveno plně v souladu se zákony.

Android

Zase ta jednoduchostpro jednoduchost

Uživatel má k dispozici pouze možnost zadat příchod nebo odchod. Víc vlastně ani nepotřebuje. Pokud aplikace zjistí, že něco není v pořádku, například že se zaměstnanec zapomněl předchozí den odhlásit (zaregistrovat odchod domů), nabídne Sloneekova docházka zaměstnanci možnost korekce.

Screen-Shot-2017-10-11-at-16.30.46


Bez závazku. Odesláním emailu dáváte souhlas, abychom Vás mohli kontaktovat, když chcete o Sloneekovi vědět víc...

Přehledy pro všechnypořádek musí být

Uživatelé mají jasný a jednoduchý přehled své docházky, kde si mohou jednoduše nastavit pohled podle svých potřeb. Například časový interval. Administrátoři systému pak mají možnost vyexportovat přehledné reporty docházky, odpracovaných hodin i pracovní doby do CSV a zaslat do mzdové účtárny. Jednotlivé reporty je také možné trvale uložit přímo v aplikaci pro případ, že je budete rychle potřebovat (například v případě kontroly z úřadu).

Screen-Shot-2017-10-11-at-16.33.11

Nejen docházka se dá sledovatmyslíme (skoro) na všechno

Důvěřuj, ale prověřuj. Rozumíme. Ale nejen docházku lze tímto modulem sledovat. Jsou zákazníci, kteří tuto část Sloneeka využívají jako monitorovací systém pro efektivnější vytěžování logistiky nebo time tracking odpracované doby na projektech. Třeba stavebních.

Locali_timer

Co na Sloneeka říkají naši zákazníci reference