FAQ Než se zeptáte, ...

...hoďte očkem na nejčastější dotazy. Urychlíte tím vzájemnou komunikaci. Díky :)

FAQ
>NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Pěkně za sebou...

Sloneek
Jak je řešeno zabezpečení dat?

Aplikace Sloneek používá zabezpečení pomocí HTTPS, které vylučuje odposlech dat během jejich přenosu mezi strojem uživatele a naším serverem. Hesla všech uživatelů jsou kryptována a bezpečně uložena tak, že ani my k nim nemáme přístup. Používáme kvalitní zahraniční hosting, pravidelné zálohování i firewall.

Sloneek
Jak funguje uživatelské rozhraní?

Sloneek pracuje v módu klient – server, uživatel coby klient aplikace k ní přistupuje pomocí webového prohlížeče nebo mobilní aplikace. Podporovány jsou všechny běžné moderní webové prohlížeče, nejlépe si Sloneek rozumí s Chromem. V rozumné míře lze aplikaci používat i přes webový prohlížeč mobilních telefonů.

Sloneek
Jakou má Sloneek uživatelskou podporu?

Technické podpora je tu pro Vás každý pracovní den od 9 do 16h, na uživatelské dotazy ale zpravidla reagujeme ihned. Pokud se v aplikaci dostanete do úzkých, tak naše podpora okamžitě dostane notifikaci a Vaším problémem se bude zabývat přednostně.

Sloneek
S jakou organizační strukturou firmy Sloneek pracuje?

Aplikace pracuje s klasickým liniovým řízením firmy, tj. ředitel na vrcholu organizace, pod ním jsou oddělení vedená manažerem a případně i menší složky oddělení (např. Mzdová účtárna, obchodní účtárna). Kromě toho je možné dosáhnout značné flexibility tím, že jeden tým může mít nastaveno několik manažerů, a tito manažeři mohou svou roli hrát v neomezeném počtu týmů. To Vám umožní postihnout prakticky každou myslitelnou organizační strukturu firmy. Pokud by ani to nestačilo, můžete si vytvářet pseudo-týmy pomocí značek (tagů), podle kterých můžete následně s uživateli pracovat, reportovat podle nich, atd

Sloneek
Existuje omezení velikosti firmy?

Žádné omezení velikostí firmy nemáme, aplikace je připravena na malé i velké jak po stránce technické a bezpečnostní, tak po stránce uživatelské vlídnosti, na které si velmi zakládáme. Sloneeka používají firmy od 5ti do 2.000 zaměstnanců.

Sloneek
Bere Sloneek ohled na víkendy a svátky?

Sloneek bere ohled nejen na státní svátky a víkendy, ale také na definované pracovní dny jednotlivých pracovních vztahů. Zaměstnanci tedy nemusí mít obavu, že by se jim odečetl den dovolené neprávem. I kdyby se tak nakrásně stalo, tak by takovou skutečnost jednoduše odhalili ve svém osobním přehledu, který je dostupný i v mobilní aplikaci.

Sloneek
Podporuje Sloneek neplacené volno, sick days a benefit day?

Ano, pokud je podporuje vaše organizace.

Sloneek
Jak je to s převodem zůstatků do dalšího roku?

Všechny události, které se čerpají z ročního fondu (obvykle dovolená a benefit days), se na konci roku automaticky a zcela transparentně přenáší do dalšího roku.

Sloneek
Jak probíhá platba za službu?

V současné době nenabízíme možnost zaplacení přes internet. Pokud se Vám bude Sloneek líbit i po skončení testovacího období, Vám jednoduše zašleme objednávku k potvrzení a řádný daňový doklad.