Firemní docházka
zcela v novém

Docházka je prvním modulem zcela nové verze Sloneeka. K dispozici máte nově dashboard, vylepšený kalendář docházky, přepracovaný reporting, nové prostředí pro terminály, ale hlavně - mobilní aplikaci nahrazujeme moderním řešením postaveného na plně responzivním webovém prostředí pro mobily.

NAPLÁNOVAT DEMO
Kreslicí plátno 1
ICO

Rychlé zavedení do provozu

Žádné složité instalace. Docházkový systém dokážeme zavádět průměrně do týdne.

ICO

Příjemné uživatelské rozhraní

Uživatelé se rychle orientují v ovládání aplikace. Díky tomu nejsou nutná žádná zaškolování.

ICO

Nejmodernější technologie

Využíváme jen ty nejlepší technologie pro maximální zabezpečení a vyladěnou funkčnost.

ICO

Detailní reporting

Reporting docházky je postaven na novém reportovacím systému, v jehož rámci si můžete měnit pořadí sloupců, vyhledávat, řadit a filtrovat, vytvářet kontingenční tabulky a v neposlední řadě také exportovat do Excelu.

Terminálová docházka--

Pro využívání terminálové docházky Vám stačí jakýkoliv počítač s dotykovou obrazovkou a čtečka karet. Nebo si můžete terminál zapůjčit od nás. Terminál krom standardních funkcionalit pro registraci odchodů a příchodů umožňuje zaznamenat fotku uživatele při zadání příchodu a odchodu. Tím může společnost získat absolutní kontrolu nad tím, kdo události docházky registruje. Terminály pronajímáme za 6 400 Kč bez DPH na rok / ks a to včetně plného servisu.

DEMO VIDEO
Sloneek Terminal 2

Mobilní GPS docházka--

Docházku si zaměstnanci mohou také zapisovat pomocí mobilního rozhraní, které ukládá i lokalitu uživatele a modul docházka jí následně páruje s číselníkem lokalit Vaší společnosti. Hned tedy budete vědět, na kterém místě si zaměstnanci zapsali docházku. Vše je nastaveno plně v souladu se zákony.

Sloneek Mobile Mockup T

Kalendář docházky--

Každý zaměstnanec má k dispozici viditelný Kalendář docházky. V závislosti na uživatelských oprávněních mohou manažeři a administrátoři editovat docházku ostatních. Manažeři mohou editovat a zadávat docházku pouze svých podřízených v rámci týmové struktury, administrátoři mohou editovat vše (to je jeden z obecných principů celé aplikace).

Snímek obrazovky 2020-10-14 v 16.34.35

Komentáře k událostem--

Ke každé události docházky můžete přidat komentář - pro zadání omluvenky manažerovi, pokárání za pozdní příchod, nebo například vysvětlení pozdního odchodu. Komentáře budou sloužit k tomu, aby nad všemi moduly, které mají povahu evidence pracovní doby, se veškerá komunikace odehrávala výhradně přes Sloneeka. Díky tomu odpadnou omluvenky mailem nebo jinými kanály.

Snímek obrazovky 2020-10-14 v 16.46.46

Přehledný reporting--

Sloneek poskytuje v rámci Docházky několik reportů. Nejdůležitějším reportem je Přehled událostí docházky, který pro zvolené období zobrazí v přehledné a kategorizovatelné podobě všechny příchody a odchody. V tomto, stejně jako ve všech ostatních reportech, je možné rychle vyhledávat, třídit, vytvářet kontingenční tabulky a exportovat do XLS či CSV.

Snímek obrazovky 2020-10-13 v 19.06.10

Co na Sloneeka říkají naši zákazníci reference