Kolik máme ve firmě počítačů?

Kdyby šlo jenom o počítače, snad byste nepočítali dlouho. Ale to máte mobily, monitory, myši, klávesnice, tablety, projektory. Ale i židle. I ty si brali lidé domů, když se stěhovali z kanceláří na COVID home office. A kolik se toho vrátí?

No, to bude záležet na tom, jak pečliví, anebo “punkoví” byli správci firemního majetku. Tady platí, čím větší firma, tím větší sklony k volnému chování k “drobnému” majetku (do 40 000 Kč) máme. Protože to má rychlý odpis. Na druhé straně, pořád je to majetek firmy a optikou řádného hospodáře je dobré mít v majetku “ordnung”.

To máme na všechno lepit štítky a podepisovat předávací protokoly?

Ne, to fakt ne. Je 21. Staletí a minimálně veškerá elektronika má své vlastní identifikátory. Tištění a fyzická archivace předávacích protokolů také stojí více peněz, než přináší užitku.

Vše, co je zapotřebí každou “pracovní pomůcku” jednoduše přidělit uživateli,

ten ji pomocí elektronického podpisu přijme.

Podpis převzetí pomůcky s následnou archivací

Všechny přijaté pomůcky má na jednom místě. Ví, co má “na starost” a firma ví, kde je její majetek. A když je čas vracení pomůcek zpět, víme přesně, co je třeba předat.

Všechny moje pomůcky

Takto jednoduchý předávací proces i archivaci najdete ve Sloneekovi. Bonusem je to, že převzetí i předání můžeme podepsat klidně na mobilu. Jednoduše, rychle a s přehledem o tom, co podepisuji:)

Pokud nemáte modul dokumenty aktivovaný, napište nám a spolu s aktivací vás nastavením provedeme.

Pokud modul dokumenty aktivovaný máte a potřebujete poradit s nastavením a využitím, ozvěte se naší podpoře. Rádi se zavedením do firmy pomůžeme.

Sdílet článek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email