Kompetenční model pro řízení vzdělávání

Efektivní hodnocení kompetencí pro rychlejší a smysluplnější plánování rozvoje a vzdělávání zaměstnanců. Sestavte si svůj vlastní kompetenční model. Tak, jak potřebujete. Pokud budete potřebovat, pomůžeme vám v rámci konzulací model postavit a celý systém kompetencí zavést.

ZALOŽIT TRIAL ZDARMA
EDU_KM4
ICO

Vlastní kompetenční model

Sestavte si svůj vlastní kompetenční model přesně podle potřeb vaší organizace.

ICO

Přehledné hodnocení

Přehledně a s možnostmi poznámek projdete vlastním hodnotícím procesem.

ICO

Snadná komunikace s HR

Díky rozsáhlému poznámkovému aparátu spolupracují zaměstnanci s HR na tvorbě vzdělávacího plánu snadněji!

ICO

Návrhy vzdělávacích oblastí

Na základě výsledků individuálně sestavujte vzdělávací oblasti.

Kompetenční modelpodle vašich potřeb

Flexibilita nastavení kompetenčního modelu je velmi důležitá. Bez ní nebudete moci kompetence naladit v detailu tak, jak potřebujete. K dispozici máte nejen několikavrstevné skládání modelu, ale také nastavení vah důležitosti. Tato kombinace možností se bude hodit.

Snímek obrazovky 2020-02-25 v 19.26.56

Hodnocení kompetencípřehledně. jak jinak.

Přehledné hodnocení kompetencí pomáhá v rychlém a neobtěžujícím zpracování. Hodnotitelé i hodnocení mají k dispozici rozsáhlý poznámkový aparát, kterým si mohou pomoci s přípravou pro následné společné vyhodnocení a uzavření kompetenčního testování.

Prehled_hodnoceni

Podklady pro hodnotící pohovoryférově a stejné pro obě strany.

Výsledky hodnocení jsou zobrazeny všem stranám. Ty se pak společně dohodnou na konečném hodnocení. Na jeho základě manažer vzdělávání bude připravovat návrhy vzdělávacích oblastí. Opět díky poznámkovému aparátu komunikujete o vzdělávacím plánu lépe mezi zaměstnanci a personalisty.

Srovnani_vysledku

Vzdělávací oblastiindividuálně a přehledně.

Díky přehlednosti výsledků individuálního hodnocení kompetencí nastavujete vzdělávací oblasti jednotlivcům tak, jak budou potřebovat. V hromadném reportingu pak snadno seskupíte ty se stejnými potřebami. Získáte tak detailní přehled o vzdělávacích potřebách jak na individuální, tak na celofiremní úrovni.

Vzdelavaci_potreby
> Nastavení a zavedení

Nastavení a zavedení kompetenčního modelu

V rámci konzultací vám můžeme nabídnout individuální pomoc při nastavování, zavádění a řízení kompetenčního modelu. K dispozici máme odborníky s letitou praxí a vzděláním v oblasti firemního rozvoje.

Sloneek_edu