SLONEEK Passport

Mobilní aplikace zjednodušuje práci uživatelů se systémem. Po prvním přihlášení uživatel zůstane trvale přihlášen, takže na rozdíl od webové aplikace nemusí pokaždé zadávat přihlašovací jméno a heslo. Řadoví zaměstnanci mohou přes mobilní aplikaci vidět své události a zůstatky, žádat o dovolenou a registrovat docházku. Manažeři mohou přes aplikaci také schvalovat události svých podřízených.

ZALOŽIT TRIAL ZDARMA
Mobiles_head

Jednoduše geniální docházka

Sloneekova mobilní aplikace má jednu unikátní vlastnost. Registraci příchodu a odchodu v rámci docházky pomocí GPS lokalizace. V nastavení Sloneeka si vytvoříte své lokality (např. sídlo, kanceláře, sklady, můžete si vložit a adresy klientů nebo úřadů) a v okamžiku, kdy se zaměstnanec hlásí do práce, dojde ke spárování s danou lokalitou. V reportech je pak vidět, kde zaměstnanci nastupují do práce.

Mobile_scrshot1

Geniálně jednoduchéžádání a schvalování

Jednodušší už to být nemůže. Váš zaměstnanec se po prvním přihlášení dostane ke svým zůstatkům, dovoleným i samotnému zažádání jediným krokem. Pokud je uživatel i manažerem, automaticky se mu objeví sekce se schvalováním událostí svých podřízených. Mobilní aplikace samozřejmě mluví všemi jazyky, kterými Sloneek mluví ve webovém rozhraní.

Mobile_scrshot2