Plánování a timesheety

Plánujte a vykazujte aktivity na jednom místě. Plán využívejte i jako timesheet s možností výkazů k fakturacím. Přehledně, srozumitelně a hlavně smysluplně.

VYZKOUŠET ZDARMA
plánování
ICO

Plánování

To máte: směny, zakázky, služební cesty, školení...

ICO

Timesheety

Když už je naplánováno, snadno uděláme výkaz reálně odpracované doby na dané aktivitě.

ICO

Podklady pro faktury

Možnost propojit timesheety s ceníkem umožní snadné vygenerování podkladu pro fakturaci.

ICO

Náhrada docházky

Modul lze využít i jako náhradu za docházkový systém.

Plánujte!co chcete

Modul Plánování umožňuje zaměstnancům a jejich nadřízeným naplánovat směny na nadcházející období. Zpravidla na další týden nebo měsíc. Zaměstnanci si následně mohou naplánovaný čas upravovat zpětně pomocí drag-and-drop, přesně podle jejich reálně alokovaného času.

Snímek obrazovky 2019-01-02 v 19.40.49

Timesheetypro rychlou evidenci práce

Plánování je možné také používat jako čistou evidenci alokace pracovního času - timesheet. Do těch si zaměstnanci zpětně v rámci definovaného časového rozmezí zapisují aktivity, na kterých pracovali. Tyto aktivity jsou flexibilně definovatelné v číselnících. Následně můžete velmi jednoduše generovat reporty, které mohou sloužit jako podklady pro mzdy nebo třeba fakturaci Vašim klientům. Včetně výpočtu interní nákladovosti a částky k fakturaci zákazníkovi.

Snímek_obrazovky_2019-01-02_v 20_01_55

Reportingjak chcete

V reportech si můžete vygenerovat také pohled na konkrétní činnosti, například na jednoho klienta, kterému připravujete měsíční fakturu za dodané služby. Jako přílohu můžete použít report konkrétního času a pracovníků, kteří na zakázce pro klienta v daném období pracovali. Tento modul může v mnoha firmách nahradit používání docházky. Zvláště v takových firmách, kde není až tak podstatný konkrétní čas příchodu do práce, ale kde se hledí především na odvedenou a řádně zaevidovanou práci.

Snímek obrazovky 2019-01-02 v 20.13.09

Co na Sloneeka říkají zákazníci? reference