#sloneews k modulu DOCHÁZKA

Na přání zákazníka jsme přidali možnost náhledu na délku událostí v Docházce. Technicky vzato, “Událost docházky” nebereme jako časový segment, tak jak je to například v Absencích, kde každá absence má svůj začátek a konec, a tedy i délku.

Sloneews_round

V Docházce je to tak, že zaznamenáváme příchody a odchody, a sčítáme odpracovanou dobu mezi odchodem a příchodem. A tak se logicky vyskytl požadavek, že by zákazník chtěl vidět čas, který zaměstnanci tráví na obědě, pauze, atd. Rozšířili jsme tedy pohled Přehled událostí docházky (najdete ho v reportech, pokud máte aktivní modul Docházka) o sloupec s délkou trvání časového segmentu, který začíná danou událostí.

Lépe to pravděpodobně vystihne přiložený screenshot, který také ukazuje, jak si můžete vyfiltrovat jednu konkrétní událost, kterou chcete vidět.

A k Docházce ještě jedna dobrá zpráva – během tohoto měsíce spustíme zcela nový software pro hardwarové terminály, které budou hezčí, stabilnější a v případě výpadku internetu nebo dalších nepříznivých událostí budou odolnější proti zamrznutí.