Plánování a timesheety

Jak vám v tom Sloneek pomůže?

Modul Plánování umožňuje zaměstnancům a jejich nadřízeným naplánovat směny nebo práci na nadcházející období. Uživatelé si následně mohou alokovaný čas upravovat zpětně přesně podle jejich reálně stráveného času. Plánujte a vykazujte aktivity na jednom místě. Na začátku roku 2021 se Plánování a timesheety dočkají totálního redesignu v nové verzi Sloneeka!

Edit

PLÁNUJTE, CO CHCETE

Modul Plánování umožňuje zaměstnancům a jejich nadřízeným naplánovat směny na nadcházející období. Zpravidla na další týden nebo měsíc.

Zaměstnanci si následně mohou naplánovaný čas upravovat zpětně pomocí drag-and-drop, přesně podle jejich reálně stráveného času.

Edit

PŘESNÝ VÝKAZ PRÁCE

Plánování je možné také používat jako čistou evidenci alokace pracovního času – timesheet.

Do těch si zaměstnanci zpětně v rámci definovaného časového rozmezí zapisují aktivity, na kterých pracovali. Tyto aktivity jsou flexibilně definovatelné v číselnících. Následně můžete velmi jednoduše generovat reporty, které mohou sloužit jako podklady pro mzdy nebo třeba fakturaci Vašim klientům. Včetně výpočtu interní nákladovosti a částky k fakturaci zákazníkovi.

Edit

DETAILNÍ REPORTING

V reportech si můžete vygenerovat také pohled na konkrétní činnosti, například na jednoho klienta, kterému připravujete měsíční fakturu za dodané služby. Jako přílohu můžete použít report konkrétního času a pracovníků, kteří na zakázce pro klienta v daném období pracovali.

Tento modul může v mnoha firmách nahradit používání docházky. Zvláště v takových firmách, kde není až tak podstatný konkrétní čas příchodu do práce, ale kde se hledí především na odvedenou a řádně zaevidovanou práci.

Máte k Plánování dotazy?

NAPLÁNUJTE SI

DEMO PREZENTACI

Osobně Vám představíme praktické výhody používání Sloneeka.

ZAVOLEJTE NÁM

+420 773 000 415

Náš helpdesk je Vám připravený poradit a rychle se ve Sloneekovi zorientovat.

NEBO JEDNODUŠE

VYZKOUŠEJTE ZDARMA

Za zkoušku nic nedáte. Otestujte si Sloneeka na 14 dní bez závazků.