Týdenní reporting

Hezký den od Sloneeků,

máme za sebou další týden v novém Sloneekovi. S tím je spojený  report toho, co je nového. Všechny novinky a úpravy naleznete přehledně i v BLOGu na našem webu.

 

 Co je nového?

:: KOMPLETNÍ REPORTING ABSENCÍ: každý uživatel má již k dispozici kompletní reportovací set absencí. UDÁLOSTI ABSENCÍ doplnil SOUHRN ABSENCÍ s přehledem zůstatků, a MĚSÍČNÍ KALENDÁŘ s přehledem pracovní doby. Samozřejmě i zde platí, že reporty zobrazují data v návaznosti na role, které má daný uživatel nastaveny.

šipka dolů

 :: UDÁLOST „VOLNO“ S PŘÍZNAKEM ZDRAVOTNÍ DŮVODY: očekávané doplnění možností nastavení absencí pro případy Nemocenské, případně Ošetřování člena rodiny. Zásadní rozdíl je ten, že při zadání této události se počítají do plnění všechny KALENDÁŘNÍ dny bez ohledu na nastavenou pracovní dobu. Zjednoduší se tím reporting pro mzdové účetní. 

šipka dolů

:: ZAMKNUTÍ MAZÁNÍ UDÁLOSTÍ ABSENCÍ V NASTAVENÍ: abychom zabránili náhodným chybám, zamezili jsme možnost smazání události absence v Nastavení / Absence v případě, že je daný druh absence již někomu přidělen. Jde o ten samý princip „zamknutí“ jako u Pracovní doby. 

:: NÁVOD PRO UŽIVATELE PRO RYCHLOU ORIENTACI V APLIKACInejen na našem YouTUBE kanálu, ale na i na Blogu našeho webu a v Knowledgebase najdete připravené video pro rychlé zorientování řadových uživatelů v aplikaci. Přímo k videu se dostanete i kliknutím na obrázek níže.

šipka dolů

Sdílet článek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email