Sloneek a jeho využití

pro účetní

Pořádek a přehled v docházce i absencích je pro všechny mzdové účetní více než důležitý. Mít všechny výstupy online v jedné aplikaci a moci si je vyexportovat nebo poslat do svého mzdového systému - k nezaplacení.

Accounting

FÉR CENA

SOUHRNY DOCHÁZKY

V systému můžete mít uživatelů kolik chcete. Platíte pouze za ty, kteří jsou v daném měsíci aktivní. Jednoduše si tak každý měsíc aktivujete vždy jen ty spolupracovníky, které potřebujete.

JEDNODUCHÉ SESKUPOVÁNÍ

SOUHRNY ABSENCÍ

Díky možnosti libovolného sestavování týmů můžete vytvořit skupiny po projektech různých zákazníků. Všichni uvidí pouze ta reportingová data, která vidět mohou. Account manageři, kteří pracují na více projektech najednou ale takovou limitaci nemají. Pokud chcete být otevření ke svým zákazníkům, je velmi jednoduché přidat je jako pozorovatele do konkrétního projektového týmu

"KLIK"

EXPORTY REPORTŮ

Mobilní docházka umožňuje pomocí GPC lokalizace přesně zaznamenat lokalitu, na které má daný pracovník působit. Mezi příchodem a odchodem (případně pauzou) se počítá čas. Máte tak přehled nad tím, kolik času hosteska pracuje, kdy měla pauzu a kdy odešla.

Ještě pořád váháte?

Pojďme se na to podívat společně

NAPLÁNUJTE SI

DEMO PREZENTACI

Na prezentaci vám velmi rychle představíme praktické výhody používání Sloneeka

ZAVOLEJTE NÁM

+420 776 877 441

Náš helpdesk je připravený vám poradit a rychle se ve Sloneekovi zorientovat

NEBO JEDNODUŠE VYZKOUŠEJTE

ZADARMO

Za zkoušku nic nedáte a po pár kliknutích si můžete Sloneeka snadno vyzkoušet na 14 dní úplně zadarmo.